Іран – у тренді світового туризму.03 Листопада 2016р.

Студенти спеціальності «Туризм» відвідали Міжнародну спеціалізовану виставку IRAN EXPO 2016, яка проходила 26–29 жовтня в м. Києві.

На виставці був широко представлений економічний потенціал Ірану: нафтогазова та хімічна промисловість, побутова техніка, іранський автопром, текстильна промисловість, сучасні технології, медична і фармацевтична індустрія, аграрна промисловість. Було цікаво дізнатися, що фахівці називають Іран новим брендом стародавньої Персії, на який чекає туристичний бум у зв’язку з відміною санкцій і міжнародної ізоляції. Тут є безліч вартих уваги пам’яток історії: руїни Персеполіса, місто Йєзд, центр зороастризму, стародавні столиці держави – Шираз і Ісфахан. Студенти ознайомилися з перспективами співпраці з Іраном у своїй майбутній професійній діяльності. А вже найближчим часом зможуть спробувати на практичних заняттях розробити за допомогою викладачів відповідні бізнес-плани.